Sportas – gyvenimo būdas kiekvienam

Šiais laikais sportas – gyvenimo būdas kiekvienam. Sveika gyvensena tampa tam tikra pop kultūros dalimi. Greičiausiai pastebėjote, jog tapo madinga dalintis nuotraukomis iš sporto klubų, nuo pusryčių stalo bei sekti šio gyvenimo būdo atstovus socialinėse erdvėse. Visgi, neretai toks viešumas nieko nereiškia, mat realybėje nei sveika gyvensena nei sportas nėra propaguojami iki norimo lygio. Žinoma, išties didelė dalis žmonių išreiškia norą sportuoti, tačiau vienu ar kitu būdu susiduriame su sunkumais. Vieniems trūksta laiko, motyvacijos, na o kiti sako neturintys tam galimybių. Pastarasis pasiteisinimas yra pats keisčiausias, nes esant norui atsiranda ir galimybės. Visai nesvarbu, esate be galo užimti darbe, o gal vieniša mama, kuri stengiasi viską pati viena aprėpti, jei norite sportuoti ir eiti sveikesnio gyvenimo būdo link – jūs turite tam galimybę. Taigi, pakalbėkime plačiau apie tai, kuo galėtumėte užsiimti. Viena iš idėjų – plaukimas baidarėms.

sveika-gyvensena

Sportas lauke ir sveika gyvensena

Jei auginate mažą vaiką, natūralu, jog kiekviena diena jums lyg iššūkis. Laikytis tam tikro rėžimo gali būti sunku, na o sportas klube ar kitoje vietoje atrodo neįmanomas. Kur tokiu atveju turėtumėte palikti mažylį? Jo palikti tikrai nereikia. Supraskite, jog net ir vaikščiojimas, sportas lauke yra puiki veikla, tad griebkite vežimą ir pirmyn. Tai bus naudinga ne tik jūsų vaikui, bet ir figūrai, kurią trokšta atgauti kiekviena moteris po gimdymo. Laikmatis galėtų būti pagalba vertinant tai, kiek laiko praleidžiate pasivaikščiojimuose, tad nepamirškite juo pasinaudoti. Stenkitės didinti distancijas ir taip pamažu jausite pokyčius į teigiamą pusę.

Kitas galimas variantas – sportas namuose. Tam tikrai nereikia specialios įrangos ir didelių investicijų. Jūsų kūno svoris yra visiškai pakankamas tam, jog galėtumėte jį išnaudoti pratimams ir tokiu būdu formuotumėte savo figūrą. Internete galite rasti visą jums reikalingą informaciją, pradedant kvėpavimo, tempimo pratimais ir baigiant išties intensyviomis ištvermės treniruotėmis. Patikėkite, jose krūvio pakanka net ir patiems stipriausiems. Tokios treniruotės tikrai neprivalo būti labai ilgos ir alinančios. Net ir penkiolikos minučių mankšta ryte jums padės pajusti rezultatus, na o tiek sportui gali skirti kiekvienas. Taigi, nustokime teisintis ir pradėkime imtis iniciatyvos.

Daugelį mūsų žavi idėja sportuoti. Kas nenorėtų turėti tobulą kūną, kasdien nesvajoti apie greitą maistą ir jaustis tiesiog nuostabiai? Visgi, realybėje bandome save nuteigti, jog toks gyvenimo būdas, sveika gyvensena tiesiog ne mums, o tikrai be reikalo. Niekas nesako, jog reikia pulti sportuoti kiekvieną dieną, po kelias valandas. Mes nesiūlome atsisakyti visko ir kardinaliai pakeisti savo gyvenimą dabar. Maži pokyčiai reiškia labai daug, tad nuo jų ir pradėkite. Mankštos, pasivaikščiojimas gryname ore – visa tai padės pajusti ryšį su sveikesniu gyvenimo būdu ir patys nepajusite, kaip į jį įsitrauksite. Tai bus naujos patirtys, kurių tikrai nepasigailėsite.