Lietuvos olimpiečių apranga Sočio olimpiadoje

Šiandien Vilniuje Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir „Audimas“ oficialiai pristatė aprangas, kuriomis pasipuošę mūsų olimpiečiai dalyvaus 2014-ųjų metų Sočio olimpinėse žaidynėse.

„Olimpinės žaidynės yra toks renginys, kuris nepalieka abejingo nei vieno. Nors mūsų delegacija šiemet nebus gausi, tikiuosi, jog visi sportininkai pasirodys pagal savo galimybes ir tinkamai atstovaus Lietuvai. Už šią aprangą noriu padėkoti „Audimui“. Pati buvau sportininkė ir puikiai žinau, ką reiškia nešioti aprangą, kuri yra lietuviška. Naujoji apranga yra graži, patogi ir atspindi mūsų olimpinius siekius“, – teigė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Nei vienas olimpietis aprangos pristatyme nedalyvavo. Anot LTOK prezidentės, visi sportininkai deda paskutinius pasirengimo štrichus ir stovyklauja užsienyje.

Lietuva žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaus septintąjį kartą. „Audimas“ ir LTOK bendradarbiauja nuo 1999 metų.

Pasak „Audimo“ valdybos pirmininko Rimvydo Povilaičio, šias aprangas įmonė kūrė beveik pusantrų metų. Aprangoje dominuoja žalia spalva, olimpinių žiedų simbolika susipina su lietuviškomis tradicijomis. Kūrėjai siekė, kad naujoji olimpiečių apranga simbolizuotų taurumą, jėgą, energiją ir pasitikėjimą savimi.