Vyriškas stilius – detalės sukuria visumą

Noras atrodyti reprezentatyviai yra savaime suprantamas. Jis nesvetimas tiek vyrams, tiek moterims. Visgi priimta manyti, jog tik moterys rūpinasi savo išvaizda ir stengiasi kurti stilingą įvaizdį. Tiesa, toks požiūris gan pasenęs, turint galvoje tai, kokiais laikais gyvename. Žinoma, vyrams neretai sunkiau derinti skirtingus drabužius bei aksesuarus, na o ką jau kalbėti apie keliones į parduotuves, kurios tampa tikrų tikriausia kančia. Šiais laikais veikia begalės skirtingų paslaugų, pritaikytų tam, jog patenkintų kliento poreikius, tad visai nesvarbu, ieškote kostiumo o galbūt tik naujos vyriškos piniginės – jas galite įsigyti jums patogiausiu būdu. Natūralu, jog vyrams patogiausia pirkti internetu, tačiau ar paprasta atrasti išskirtinius daiktus ir kartu juos derinti prie jau esamų spintoje detalių? Viskas priklauso nuo to, kaip ir kokius daiktus renkatės, tad apie viską pakalbėsime plačiau.

Jei gyvenate idėja pakeisti savo stilių ir atrodyti išskirtiniau, greičiausiai galvoje jau dėliojatės pirkinius, kurie turėtų atsirasti jūsų spintoje. Visgi, “karšti” pirkiniai gali ne visada pasiteisinti, na o viena iš pagrindinių taisyklių – numatyti ką ir su kuo derinsite. Natūralu, jog neišmesite jau turimų drabužių ar aksesuarų, tad tai, ką perkate, turi derėti su kitu spintos turiniu. Jei manote, jog spalvų derinimas jums viena iš sudėtingiausių dalių, rinkitės paprastus tonus, kurie tarpusavyje dera ir niekada nesusidursite su problemomis. Balta, juoda, pilka ir ruda – tai spalvos, kurios niekada neišeis iš mados ir visada puikiai derės tarpusavyje. Galbūt tai ir yra saugus pasirinkimas, tačiau tai tikrai nereiškia, jog tokių spalvų drabužiai negali sukurti stilingo įvaizdžio. Kalbant apie drabužius, galima drąsiai teigti, jog spintoje daugiausiai vietos turėtų užimti pagrindiniai, kasdien naudojami rūbai. Tai džinsai/kelnės, marškiniai ar megztiniai. Jie gali būti klasikinio stiliaus tam, jog būtų paprasta atrasti tai, ką dėvėsite tądien, be didelių pastangų. Tuo tarpu paltui, rankinei ir kitiems aksesuarams, skirkite daugiau dėmesio ir nebijokite eksperimentuoti. Net ir piniginės vyrams gali būti jūsų įvaizdžio dalis, tad galite suprasti, jog nebūtinai drabužiai turi būti išskirtiniai ir traukti aplinkinių dėmesį. Neretai investuojame į išties stilingus ir akį traukiančius marškinius. Jie yra išskirtinė jūsų garderobo detalė, tačiau natūralu, jog tokį rūbą dėvėsite gerokai rečiau. Taigi, ar verta investuoti į tikrai brangius marškinius, kuriuos vilkėsite vos retkarčiais? Tai klausimas, į kurį galite sau atsakyti patys.

Pagrindiniai aksesuarai, į kuriuos verta investuoti, galėtų būti piniginė, diržas, laikrodis ar rankinė/kuprinė. Juos derindami su paprastais ir kasdieniškais drabužiais kas kartą sukursite naują įvaizdį, kuris tikrai sulauks aplinkinių dėmesio. Pasinaudokite mūsų patarimais ir nebijokite eksperimentuoti. Atrodyti stilingai gali kiekvienas, tiesiog reikia žinoti, kur leisti pinigus ir kas išties vertas jūsų investicijų.

 

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *