Televizija internetu – besikeičiančiam gyvenimo būdui

Televizija online, dar vadinama televizija internetu, tv online, tai ta pati televizija kurią žiūrime įprastose tv dėžėse, tik ypatinga tuo, kad leidžia žiūrėti tiesiogines transliacijas tiesiog kompiuterio ekrane ar prie interneto prijungtame mobiliajame įrenginyje. Vis daugiau žmonių renkasi žiūrėti televiziją internetu, kodėl?

Visų pirma, tv internetu pasirenkama dėl patogumo. Nereikia jokių kabelių, sutarčių, neiškyla sunkumų persikelti arba atsisakyti televizijos kraustantis į naują būstą. Televizija internetu yra ten kur esate jūs. Žmonėms, kurių gyvenimo būdas aktyvus, patogu televiziją žiūrėti tuomet kai nėra ką daugiau daryti tik laukti, pavyzdžiui keliaujant troleibusu, laukiant skrydžio oro uoste. Taip nešvaistomas laikas, o mėgstamos tv laidos žiūrimos tiesiogiai arba peržiūrimi įrašai. Dažnai keliaujant nėra galimybės pasiimti storo romano ar žurnalų paskaitymui, tuo tarpu televizija „telpa“ tame pačiame mobiliajame įrenginyje, kuris vienaip ar kitaip rastų savo vietą kišenėje ar kuprinėje. Tad keliaujantiems tai patogus būdas neprarasti kontakto su realybe.

Dar vienas Interneto televizijos privalumas – atidėtas programų žiūrėjimas. Jau tampa įprasta, jog geriausiu laiku visos televizijos rodo įdomias laidas ar filmus, kuriuos norėtųsi pamatyti. O būna ir taip, kad tuo geriausiu laiku būname darbe, sporto salėje ar apsiperkame prekybos centre. Tad atidėtas žiūrėjimas tampa išties dideliu privalumu, nes galime peržiūrėti televizijos laidas mums patogiu laiku.

Televizija internetu taip pat patraukli tuo, kad galima žiūrėti programas, kurios nėra įprastos musų geografinėje platumoje. Tai paranku ir emigrantams, kurie įprastai negali žiūrėti lietuviškų televizijos programų. Naudodamiesi online televizija emigrantai net būdami už jūrų marių nepamiršta kaip skamba gimtoji lietuvių kalba, žino kokiomis aktualijomis gyvena tautiečiai Lietuvos žemėje.

Besikeičiantis žmonių gyvenimo būdas, tobulėjančios technologijos ir vis platesnis interneto panaudojimas lemia pasikeitimus televizijos pateikimo ir žiūrėjimo įpročiuose. Siekiama didesnio žiūrovų pasiekiamumo ir didesnio patogumo visiems mėgstantiems atsipalaiduoti žiūrint mėgstamas tv laidas. Ir televizija internetu panašu, jog yra gan sėkmingas žingsnis šio tikslo įgyvendinimo link.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *