Sodyba šventėms

Lietuvoje yra maždaug keli šimtai kaimo turizmo sodybų. Kiekvienais metais jų atsiranda vis daugiau. Kaimo turizmas populiarus ne tik tarp pačių vietinių lietuvių, bet ir tarp užsieniečių. Neretai mūsų šalį atostogoms ar tiesiog trumpam poilsiui renkasi mūsų kaimynai – lenkai, latviai, baltarusiai. Pavyzdžiui, Nidos miestelyje didžiąją daugumą turistų sudaro vokiečiai, o druskininkus renkasi rusakalbiai. Kaimo turizmo sodyba yra labai populiari kuomet reikia suorganizuoti šventę, tačiau išsirinkti tinkamą tarp visos gausybės yra tikrai sudėtinga. Šiame straipsnyje panagrinėsime kokia sodyba šventėms galėtų būti tinkamiausia.

Nesvarbu artėja krikštynos, vestuvės, jubiliejus ar įmonės šventė – sodyba šventėms yra būtina.

Jei planuojamo pobūvių dalyvių skaičius didelis optimaliausias variantas – visos sodybos nuoma.
Rasti tinkamiausią kaimo turizmo sodybą šventei ar poilsiui nėra paprasta.Pasirinkimas platus. Galima nuomoti sodybas talpinančias nuo kelių iki keliasdešimt ar net kelių šimtų žmonių. Rekomenduojama atsižvelgti į tokius kriterijus: vieta, aplinka, teritorijos išplanavimas, konferencijų ar pobūvių salės dydžis, miegamoųjų vietų skaičius, vandens telkiniai, pramogos vaikams ir suaugusiems, maistas, aptarnavimas, žaidimų aikštelės ir saugos pritaikymas vaikams, gyvūnų apgyvendinimas, židinys ir kita. Ypač svarbu konferencijų ir pobūvių salių techninis įrengimas. Susidėliojus prioritetus ir kuomet sodyba šventėms išrinkta, dėrėtų pasirūpinti maitinimu. Kai kurios sodybos tuo rūpinasi, turi savo virtuvės šefus, kitos nuomoja tik patalpas ir maisto bei gėrimų rūpesčius palieka užsakovams. Turbūt niekam nesinori, kad šventė praeitų liūdnai sėdint prie stalo. Tam reikalingi specialieji efektai, tokie kaip specialusis apšvietimas, dūmų mašinos ar lazeriai. Rekomenduojama tuo pasirūpinti.

Pasak sodybos nuoma užsiimančių įmonių vadovų, pastaraisiais metais išpopuliarėjo teminės šventės. Net vestuvės organizuojamos stilizuotai. Dekoracijos unikalios, išskirtinės ir atspindi kiekvieną porą. Dažniausiai planuojama modernios ir inteligentiškos šventės jauniesiems.

Vaikų krikštynoms žmonės labiau renkasi elegantišką stilių. Pagal parinktą tematiką dekoruojami stalai, kėdės, desertai ir kita. Taip pat dažnai sodybos nuoma užsiimančios įmonės turi ir gali parekomanduoti renginių vedėjus. Norint organizuoti itin kokybiškus, kupinus idėjų renginius, nesvarbu tai būtų dalykinės, verslo ar šeimos šventės, rekomenduojama nepagailėti papildomos pinigų sumos profesionaliems renginių bei promogų organizavimo specialistams. Kokybiškas garsas – viena iš sėkmingos šventės dalių.

Sodybos nuoma – puiki išeitis šeimoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams, krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms ar klasės draugų susitikimams.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *