Skyrybų pricesas ir jo kaina

Pastebima, jog pastaraisiais metais itin išaugo skyrybų skaičius. Tam įtakos turi begalės skirtingų aspektų, tačiau kiekviena situacija yra individuali. Niekas nedrįs prieštarauti, jog skyrybos yra sudėtingas procesas tiek emociškai, tiek fiziškai. Visų pirma yra nutraukiami emociniai ryšiai. Net jei ir per pastaruosius metus jūsų gyvenimas buvo ne rožėmis klotas, kiekviena santuoka turi ir gražių prisiminimų. Galbūt jus jau sieja vaikai, kurie prisideda prie dar didesnių sentimentų. Visa tai nutraukti ir pradėti naują etapą – be galo sunku. Taip pat atsiranda ir kitų sunkumų, tokių kaip turto dalybos, vaikų globos klausimas bei lankymo grafikai. Smagu, kai šeimos gali išsiskirti gražiuoju, tačiau didelė dalis jų įsijungia į konfliktus. Reikia paminėti ir dokumentų tvarkymą, kuris yra ne ką mažiau svarbus aspektas šioje situacijoje. Jei jus domina skyrybos kaina yra vienas iš tų aspektų, į kurį atsižvelgiate. Net jei ir norite kuo greičiau išsiskirti, jums svarbu, kiek visa tai kainuos. Remiantis duomenimis, galima teigti, jog advokatai taiko skirtingus įkainius. Jų skirtumas gali būti išties milžiniškas, tačiau tai natūralu. Juk gerai žinoma advokatas, turintis nepriekaištingą reputaciją ir turi taikyti aukštesnius įkainius, nei pradedantysis specialistas. Visgi, kyla klausimas, ką jums pasirinkti?

Mūsų pasiūlymas paprastas. Jums reikia ieškoti ne advokato, o firmos, kuri teikia skyrybų paslaugas. Svarstote, kaip visa tai veikia? Tai vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri pasirūpina visais aspektais ir jums praktiškai neriekia dalyvauti procese, Firmoje dirbantys advokatai sutvarko dokumentus, už jus nuvyksta į reikiamas institucijas bei pasistengia, jog viskas įvyktų kaip įmanoma greičiau. Natūralu, jog nenorime ilgai kankintis šiame iš esmės nemaloniame procese, tad kuo skubiau viskas pasibaigia, tuo geriau abejoms pusėms. Kalbant apie tokias, firmas, galima paminėti, jog jose taikomi įkainiai yra gan maži. Palyginus tai, kokią paslaugą gaunate, mokama suma yra tikai simbolinė. Vis daugiau besiskiriančių porų naudojasi šiomis skyrybų paslaugomis, tad ir jums vertėtų jomis pasidomėti. Taigi, jei jums reikalingos, greitos skyrybos kaina tikrai nepriklauso nuo to. Mūsų pasiūlytas variantas yra pats optimaliausias pasirinkimas.

Skyrybos niekada nebuvo ir nebus malonus procesas. Nepaisant to, jog dalis porų išsiskiria be pykčių, vienu ar kitu būdu neigiamos emocijos iškyla ir su tuo reikia susitaikyti. Neretai žmonės nori kuo greičiau pabaigti besitęsiantį procesą, tad jiems visiškai nesvarbu, kiek visa tai kainuos. Mes norime priminti, jog jei jums reikalingos skyrybos kaina neturėtų būti itin didelė ir net ir pačios menkiausios paieškos gali tuo apsirūpinti. Veikiančios skyrybų firmos jums suteiks visą reikiamą informaciją, paaiškins apie proceso eigą bei suteiks moralinę pagalbą. Tai daug daugiau nei kada galėjote tikėtis iš skyrybų tarpininko.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *