Skrydžiai

Sunku patikėti, jog dar visai neseniai mūsų seneliai ar tėvai neturėjo galimybės laisvai keliauti ir pamatyti įvairias pasaulio šalis. Tuometinis laikotarpis buvo grįstas gan griežtomis taisyklėmis, na o keliauti galėjo tik pasiturintys asmenys, turintys pažinčių reikiamose srityse. Smagu, jog šiandien situacija yra visiškai kitokia. Jei tik esate pilnametis bei turite asmens tapatybės dokumentus, jums atviri visi keliai, į bet kurias pasaulio šalis. Žinoma, skrydžių bilietai nėra dalinami nemokamai, tad tai reikalauja šiek tiek investicijų. Visgi, jos nėra tokios aukštos ar neįkandamos, kaip prieš kelis dešimtmečius. Pigūs skrydžiai šiandien yra pateikiami skirtingose bendrovėse su įvairiais pasiūlymais, tad kiekvienas vartotojas gali pasirinkti tai, kas atitinka jo norus bei reikalavimus. Šioje vietoje būtina pastebėti, jog esama ne tik pigių lėktuvų bilietų, tačiau taip pat ir su jais siūlomų atostogų kelialapių. Tenka pripažinti, jog didelė dalis vartotojų mano, kad Lietuvoje atostogauti pigiau, tačiau ar tai iš tiesų yra tiesa? Jei esate išbandę abu variantus, galite drąsiai atsakyti į šį klausimą. Žinoma, viskas priklauso nuo atostogų šalies ar pasirinkto tipo, tačiau peržvelgus šiandieninius pasiūlymus galima pastebėti, jog dauguma atveju atostogos užsienyje yra daug pigesnis variantas.

Kalbant tik apie skrydžių bilietus, jų kainos priklauso nuo metų laiko bei esamo užimtumo. Savaime suprantama, jog pigūs skrydžiai negali būti pateikiami vartotojams tais atvejais, kai yra didelė paklausa ir susidomėjimas. Toks sprendimas tiesiog sumažintų skrydžių bendrovių uždarbį. Taigi, geriausia tokio tipo bilietų ieškoti ne itin populiariu metu. Tai gali būti tarpinis laikotarpis po švenčių, kai dar neprasidėjo vasaros atostogos, tačiau jau pasibaigė Kalėdos bei Naujieji metai. Esama ir kitų progų, tačiau nepamirškite, jog tarptautinėmis švenčių dienomis, ilgaisiais savaitgaliais ar didžiųjų švenčių metu – užimtumas oro uostuose yra be galo didelis, tad pigūs skrydžiai yra išties retas reiškinys. Taigi, norėdami sutaupyti, turėtumėte itin lanksčiai dėlioti savo grafiką ir būti pasiruošę išvykti bet kuriuo metu. Pastebima, jog geriausi pasiūlymai atsiranda likus labai mažai laiko iki išvykimo, tad jei trumpas pasiruošimas išvykti jums nėra problema, būtinai atkreipkite dėmesį į tokius pasiūlymus.

Jei planuojate atostogas ar tiesiog verslo keliones, nepamirškite, jog neretai gali būti reikalingas ir kitas transportas. Lėktuvas jus nugabena tik į kitą šalį, na o jei iš oro uosto jums reikia keliauti toliau, tokiu atveju autobusų bilietai yra labai reikalingi. Žinoma, juos galima įsigyti ir nuvykus į vietą, tačiau reikštų papildomą riziką. O kas jei visi bilietai bus išpirkti? Jei nenorite rizikuoti ir likti be reikalingo transporto, šios kelionės dalies bilietus įsigykite iš anksto ir pamirškite visus neramumus, su kuriais gali tekti susidurti.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *