NAV

Moderni ir išsivysčiusi visuomenė, tai naujų technologijų ir išradimų padarinys. Gyvendamas žmogus tapo vis protingesniu, skyrė laiko įvairiems išradimams. Atsiradę išradimai buvo tobulinami, koreguojami ir turime būtent tai, ką matome šiandien. Tai dar ne pabaiga. Visi žino, jog tobulumui ribų nėra, todėl žmogus toliau nepaliauja stebinti pats savęs ir kuria vis kažką naujo, tobulina jau sukurtas technologijas. Šis amžius yra atradimų bei technikos amžius. Be jos žmogus būtų lyg be rankų. Technologijos mąsto už patį žmogų, todėl jam belieka tik spustelti mygtuką ir viskas padaroma už jį. Kalbant apie įmones ar organizacijas, tai yra ne išimtis. Kiekviena įmonė nori, jog jos veikla būtų vykdoma sėkmingai, nori turėti patikimų verslo partnerių, optimaliai planuoti laiką, tinkamai organizuoti visus darbus ir pan. Tam yra kuriamos įvairios strategijos, idėjos, rašoma literatūra ar leidžiamos programos. Viena tokių yra Microsoft kompanijos kūrinys NAV.

Puikus verslo valdymo sprendimas, sukurtas smulkiųjų ir vidutinio dydžio verslo įmonių specifiniams poreikiams tenkinti yra garsios kompanijos kūrinys – tai „Microsoft Navision“. „Microsoft Dynamics NAV“ sistemos paskirtis yra gerokai supaprastinti bei racionalizuoti visoje organizacijoje vykdomus ir esamus verslo procesus, kad įmonės vadovai bei kiti darbuotojai galėtų efektyviau juos valdyti, norėdami siekti didesnio pelno ir rentabilumo. Sistemoje yra įvesti patys svarbiausi , ryšių su klientais valdymo, finansų, analizės, gamybos, paskirstymo ir tiekimo moduliai. Šios sistemos pagrindą sudaro funkcionalūs įrankiai, kurie yra skirti prekių ir medžiagų srautų bei gamybos valdymui, administravimui, buhalterijos ir mokesčių apskaitai. „Microsoft Navision“ suteikia galimybę veiksmingai naudoti informaciją, greitai priimti reikiamus sprendimus, kad būtų galima operatyviau reaguoti į konkurencijos iššūkius bei pasinaudoti naujomis rinkos galimybėmis. Pagrindinės funkcijos, moduliai yra prekyba ir rinkodara, projektų, finansų, tiekimo grandinės bei paslaugų valdymas, gamyba, ataskaitų pateikimas.

Taip pat itin svarbus dalykas įmonėje yra buhalterija bei apskaita. Visgi, ne visos įmonės turi buhalteres ir ne visi verslininkai supranta buhalterinę apskaitą. Būtent tam ir yra susikūrusios tokios įmonės, kurios padeda šiuo klausimu. Šios įmonės dirba kompetentingai ir patikimai. Nereikia sukti galvos ir rūpintis patiems, kuomet reikia išrašinėti sąskaitas ir tvarkyti kitus buhalterinius dokumentus. Dažnas atvejis, kuomet tokių darbų imasi nepatyrę „specialistai“ ir neprofesionalai. Tuomet pridaroma daugybė blogų dalykų, kurie skaudžiai ir brangiai kainuoja įmonėms. Patikėti šį darbą profesionalams yra puikus sprendimas.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *