Modernaus fasado galimybės ir priežiūra

Šiais laikais modernių pastatų statyba išgyvena neįtikėtiną pakilimą. Vis daugiau žmonių nori ne tik namo, bet ir išvaizdaus statinio, kuris patrauktų visų praeivių akis. Architektai gali sukurti tiesiog neįtikėtinus statinius ir sprendimus, apie kuriuos patys galbūt net nebūtumėte susimąstę. Tai išties šaunu, tačiau kartais užsakovai bijo rizikuoti ir rinktis netradicinius namų dizaino sprendimus. Kalbant apie fasadus, šiuo metu labai populiarios metalinės konstrukcijos bei plokštėmis dengtos sienos, kurios suteikia išties daug stiliaus. Tai modernus ir išskirtinis pasirinkimas, tad jei norite šio to naujo ir “ryškaus” – galbūt tai tinkamas pasirinkimas jums. Tiesa, jei abejojate dėl tokio fasado priežiūros, galite būti tikri, jog kaipo ir kiekvienoje kitoje situacijoje, visada atrasite išeitį, jei susidurtumėte su nesklandumais. Montuojant metalą visada galvoje iškyla rūdžių problema, tačiau ar ji tikrai tokia neįveikiama? Smėliavimas yra greita, paprasta ir tikrai efektyvi paslauga, kuri leidžia atnaujinti bet kokio tipo metalinius paviršius, tad jei būtų reikalas, visada galite ja pasinaudoti. Visgi, jei jau apsirinkote fasadui metalo plokštes, tai dar nereiškia, jog jums tikrai bus reikalingi smėliavimo darbai. Taigi, nuo ko tai priklauso?

Visų pirma reikėtų paminėti metalą, kuris naudojama,s bei jo apdirbimą. Kaip žinia, šiais laikais metalo apdirbėjai gali pasiūlyti be galo modernių technologijų ir ilgaamžių sprendimų, tad jei skirsite laiko, tikrai atrasite tai, kas atitinka jūsų lūkesčius. Tiesa, be naudojamų medžiagų bei meistrų profesionalumo, gaminio ilgaamžiškumui turi įtakos ir klimatas, na o Lietuvoje jis tikrai nėra pats palankiausias. Metalas turi atlaikyti daug drėgmės, temperatūrų kaitas bei kitus iššūkius, na o tai ir lemia tam tikrų defektų atsiradimą. Nesupraskite klaidingai, pastarieji tikrai neatsiras per pirmus penkis ar dešimt metų. Tuo labiau defektai gali atsirasti ir ant paprastų tinkuotų paviršių ar klinkerio plytų. Tai natūralus reiškinys, kurį esant norui galite pakoreguoti. Kalbant apie metalinius paviršius, geriausias būdas juos atnaujinti yra smėliavimo darbai, kurie pašalina ne tik rūdis bet ir senus dažų sluoksnius, na o vėliau visą pagrindą galima naujai perdažyti ir mėgautis nepriekaištingu namo fasadu dar daugybę metų. Taigi jei norite ilgaamžiškumo, kuris derėtų su modernia architektūra bei išskirtinio dizaino sprendimais – toks pasirinkimas yra vienas iš tinkamiausių – būtinai jį apsvarstykite.

Gyventi gražiuose namuose nori visi, tačiau reikia orientuotis ne tik į grožį, bet ir ilgaamžiškumą bei išsaugojimą. Naudokite medžiagas, kurios gali būti atnaujinamos nesudėtingai ir tai jums suteiks neabejotiną pranašumą. Tiesa ta, jog šiais laikais apsirinkimas yra tiesiog milžiniškas ir visi jūsų norai gali būti įgyvendinami. Nepagailėkite savo laiko paieškoms ir patys tuo įsitikinsite.

 

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *