Kur dėti seną automobilį?

Štai ir jums išaušo diena, kai jūsų ilgai puoselėtas, mylimas ir prižiūrėtas automobilis užgeso visam laikui. Deja (o gal laimei) tenka su juo atsisveikinti. Be jokios abejonės, dabar turėsite puikią galimybę įsigyti naują transporto priemonę, apie kurią seniai svajojote ar buvote nužiūrėjęs kaimynų kieme. Tačiau prieš išleidžiant krūvą pinigų naujai transporto priemonei, pirmiausiai turite deramai pasirūpinti savo buvusiu „šeimos nariu“. Suprantama, miške jo nepaliksite – ir gaila, o ir gamtą teršiate (už tai gresia ir bauda). Vis dėlto galvoje sukasi mintys ir apie pasipelnymą. Todėl čia jums siūlomos kelios galimybės deramai pasirūpinti senu automobiliu. Viena geresnių galimybių – automobilių supirkimas, bet apžvelkime ir kitas.

Pirmiausiai dauguma prisimena automobilių laužyną. Tačiau didžiausias jo minusas yra tas, kad automobilį čia priduosite už itin mažą kainą. Kiti būdai – daug pelningesni, todėl metalo laužą, kaip variantą, pasilikite pabaigai.

Kitas variantas – automobilio pardavimas dalimis. Tai kiek pelningesnis būdas atsikratyti senu automobiliu. Tačiau ne kiekvienas savarankiškai sugebės parduoti savo transporto priemonę dalimis. Vis dėlto reikia išmanyti ir automobilio sandarą, ir techninius dalykus. Kitu atveju turėsite kreiptis į specialistus ir dar paploninti savo piniginę.

 

Trečias variantas – pačiam parduoti seną transporto priemonę. Didžiausias šio „atsikratymo“ minusas – daugybė išeikvoto laiko ir nervų. Jums pačiam teks ir atsiliepinėti į skambučius, nuolat kartoti tą patį per tą patį, susitikinėti su galimais pirkėjais. Galų gale teks ir investuoti į seną automobilį – galbūt pardavimui nejudant į priekį teks pakeisti automobilio spalvą, paslėpti rūdis ir t.t.

Ketvirtas ir, rodos, pats patogiausias būdas tinkamai atsisveikinti su savo senu automobiliu – priduoti jį autosupirktuvei. Jums tereikia susirasti įmonę su iškaba superkame automobilius arba automobilių supirkimas – ir jau tą pačią dieną Jūsų automobilis iškeliaus iš jūsų kiemo, o jūs pats finansiškai praturtėsite. Auto supirkimas atlieka visą darbą už jus: sutvarko reikiamus dokumentus, jį išregistruoja, o dažniausiai pati pasirūpina ir automobilio transportavimu.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *