Koks aprangos stilius tinka man?

Nors kiekvienos moters spinta dažniausiai sprogsta nuo drabužių, tačiau beveik kiekvienos moters lūpose skamba žodžiai, kad nėra kuo apsirengti. Tuo tarpu išėjus į gatvę, atrodo, kad visos moterys vaikšto apsirėdžiusios gražiausiais drabužiais.

Ir vis galvojate, kad kai turėsite pakanakamai pinigų atnaujinsite savo garderobą. Bet gera žinia, kad jei norite atrodyti stilingai jums nereikia turėti krūvos pinigų. Viena svarbiausių geros stiliaus aksiomų- kokybiški drabužiai ir geros kokybės avalynė. Stilius kuriamas ir detalėmis, todėl keisdami aksesuarus kasdien galite atrodyti vis kitaip, pakeitus tik batelius ir rankinę ar šukuoseną. Todėl verčiau turėti patinkantį rinkinį kokybiškų drabužių ir dauguma vietos spintoje palikti aksesuarams, kurie gali būti ir pigesni: dirželis, skrybėlaitė, šalikėlis.

Tačiau apie madą visgi reikėtų tarti keletą žodžių. Madingas penktojo dešimtmečio aprangos siluetas. Madingi įvairųs sijonai, suknelės: klostuotos, kliošinės, siauros. Siluete akcentuojamas plonas liemuo. Pentojo dešimtmečio mada dvelkė moteriškumu ir estetika. Todėl savo spintoje privalote turėti bent keletą suknelių. Juk penktajame dešimtmetyje moteris buvi neįsivaizduojama be suknelės. Jei norite žinoti kokoo suknelės yra madingos tereikia internete atsiversti keltą tinklapių, kurie prekiauja suknelėmis ir jūs jau turite savo nuosavą mados guru. Sukneles internetu įsigyti paprasta ir greita, tereikia žinoti savo dydį.

Kas tas geras stilius

Mados keičiasi akimirksniu, todėl gero stiliaus paieškos prasideda pirmiausia mūsų galvoje. Suprantama, kad visi norime atrodyti nepriekaištingai, tačiau verta apgalvoti ko mums iš tiesų reikia, o kas tėra vienadienė užgaida. Svarbu nepasimesti prekių gausybėje ir nepamiršti kas mums patinka, kuo apsivilkę jaučiamės gerai. Stilius tai individualumas, o ne naujausias mados klyksmas. Šią vasarą mados kūrėjai ragina į spintą įsileisti ryškias spalvas. Nuo galvos iki kojų puoštis ryškiais drabužiais, nėra būtina, tačiau viena ryškesnė detalė suteiks išskirtinumo, pagyvins kasdieninių drabužių derinį. Pabandykite kakavos spalvos suknelę pagyvinti ryškiai nulakuotais nagais – neoine geltona, oranžine spalva. Ši sezoną taip pat populiaru ir prigesintos „mėtų spalvos“ nagų lakas. Labai ryškios spalvos turi būti teisingai dozuojamos. Jei per daug panaudosite ryškių spalvų, galite pradėti atrodyti kaip papūga. Tačiau ryškios spalvai atrodys nuostabiai, jai jas naudosite saikingai, norėdamos tik pagyvinti pilkos ar juodos spalvų ansamblius.

Tokios spalvos kaip aukso ar auksinio metalo blizgesio suknelės madingos naujametinėje aprangoje ar vakarėlyje. Jei norite atrodyti įspūdingai ir madingai, apsivilikte metalizuotu audiniu žerinčią suknelę, priderinkite aksesaurus. Kasdienai reikėtų rinktis pastelinių spalvų drabužius. Išėję į gatvę su metalizuotais aukso spalvos drabužiais atrodysite labai neskoningai.

Spalvos ir aksesusarai

Tiesa, nemažiau madingi bus ir kontrastingi ryškių spalvų deriniai, pavyzdžiui: mėtų spalvos suknelė gali būti derinama su persikų atspalvio švarkeliu. Tačiau geriau neperlenkti lazdos ir apsiriboti dviejų spalvų deriniu- su trimis spalvų deriniais eksperimentuoti galite, jei esate patyrusi specialistė stiliaus srityje. Mados srityje visada yra madinga klasika- juodos ir baltos spalvos derinys. Šią vasarą prie bet kokios suknelės tiks masyvūs, ryškūs auskarai, apyrankė ar kaklo papuošalas. Prie suknelės itin gražiai dera perlų aksesaurai. Madingos yra perlų detalės: įvairiausi siuvinėjimai, sagos, išradingi papuošalai iš spalvotų ar natūralių perlų. Madingi ir juodi ir balti perlai.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *