Kokie asmenys gali gauti greitąją paskolą

Greitosios paskolos – itin paprastas ir ganėtinai nebrangus pinigų skolinimosi būdas. Šių paskolų gavimo procedūra paprasta, o pasiskolinti galima nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Visgi, kreditus teikianti bendrovė privalo atsakingai žiūrėti į savo teikiamas paslaugas ir greituosius kreditus suteikti tik tiems asmenis, kurie sugebės įvykdyti savo finansinius įsipareigojimus ir kuriems greitasis kreditas netaps per didele našta. Remdamiesi greitąsias paskolas teikiančios bendrovės reikalavimais, galime pabandyti įvardinti, kokie asmenys gali tikėtis gauti greitąjį kreditą. Tam tiks atakingai dirbanti ir savo klientų interesus gerbianti įmonė. Pavyzdžiui, Paskolos teikiamos, tik gerą finansinę reputaciją turintiems ir kitus reikalavimus atitinkantiems asmenis.

Ferratum paskolos teikiamos asmenims nuo 21 iki 75 metų amžiaus. Dauguma greituosius kreditus teikiančių įmonių nemasto apie klientų gerovę ir paskolas suteikia bet kokio amžiaus, svarbu pilnametystės sulaukusiems asmenis. Tuo tarpu Ferratum paskolos teikiamos išsaugant įmonės orumą ir gerbiant kliento gerovę, todėl suteikiamos tik nuo 21 metų amžiaus. Retai kuris asmuo dirba tik ką sulaukęs pilnametystės, tuo tarpu 21 metų amžiaus asmenys jau būna pradėję kopti karjeros laiptais ir gali daug atsakingiau žiūrėti į finansinius įsipareigojimus. Taip pat turi būti ribojamos ir senjorų galimybės įgyti finansinių įsipareigojimų. Būtent todėl, Ferratum paskolos suteikiamos nevyresniems nei 75 metų amžiaus asmenims. Retas, kuris sulaukęs 75 metų dirba ir gyvena ne tik iš valstybės mokamų pensijų, todėl ne visi tokio amžiaus sulaukę asmenys turėtų galimybę laiku grąžinti jiems suteiktas paskolas.

Ferratum paskolas gali gauti tik asmenys neturintys pradelstų finansinių įsipareigojimų. Kam dar labiau apsunkinti žmogaus finansinę naštą ir suteikti jam paskolą, jei asmuo turi kitų finansinių įsipareigojimų kurių nesugeba įvykdyti. Socialiai neatsakingos įmonės, nekreipia dėmesio į asmens galimybes grąžinti paskolą, nes pinigus bet kada galima išsireikalauti per antstolius arba teisme. Tuo tarpu save ir klientus gerbiančios bendrovės visada stengiasi įvertinti ne tik pelną, bet ir kliento gerovę.

Ferratum paskolos suteikiamos tik dirbantiems ar kitokias pajamas gaunantiems asmenis. Asmuo privalo gauti tam tikras pajamas paskolos gavimo metu. Tik tokiu atveju įmonė bus garantuota, jog paskola bus grąžinta ir nereikės dėl jos kovoti teismuose.

Atsakingos paskolos suteikiamos tik Lietuvos Respublikos piliečiams. Emigrantai ar kiti Lietuvos Respublikos svečiai gali turėti piktų kėslų negražinti paskolos. Todėl atvykę į svečią šalį, gal pasinaudoti greituosius kreditus teikiančių bendrovių paslaugomis ir prisiėmę paskolų dingti be žinios. Tokiu atveju įmonė bus bejėgė ir praras savo investicijas.

Taigi greituosius kreditus turėtų gauti tik finansiškai atsakingi, savo įsipareigojimus galintys įvykdyti asmenys. Greitieji kreditai neturėtų būti suteikiami tiems, kuriems tai taps našta ir dar labiau apkartins finansinių problemų slegiamą gyvenimą.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *