Kodėl verta naudotis buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugomis

Buhalterinės apskaitos tvarkymas – kiekvieno pradedančio ar itin užimto verslininko galvos skausmas. Didelės įmonės turi įdarbinusios buhalterijos specialistus, tuo tarpu mažesnės, tiesiog neturėtų galimybės išlaikyti papildomo darbuotojo arba buhalterio paslaugų prireikia tik kelis kartus metuose. Tokiais atvejais yra galimybė pasinaudoti buhalterinę apskaitą tvarkančios įmonės paslaugomis. Šios paslaugos gali būti naudingos ne tik mažoms įmonėms, tačiau ir verslams, kuriems tam tikru momentu pritrūksta buhalterio darbo jėgos.

Įmonėje, atliekančioje buhalterinės apskaitos paslaugas dirba žymiai kvalifikuotesni specialistai nei galima įsivaizduoti. Jei įmonės pasamdytas buhalteris tvarko tik tos įmonės apskaitos reikalus, tai buhalterinės apskaitos specialistai dirba su daugybe įvairiausias veiklas vykdančių įmonių ir institucijų. Dėl tokios patirties šie specialistai yra kvalifikuotesni, išmano daugiau buhalterinės apskaitos subtilybių, todėl darbai bus atlikti kokiškiausiai kaip tik įmanoma.

Įmonės pasamdytas buhalteris gali susirgti arba bet kada išeiti iš darbo. Tokiu atveju, įmonėje kurį laiką nebus tvarkoma apskaita. Šį procesą galima nesunkiai sukontroliuoti, pasinaudojus buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės paslaugomis. Tokios įmonės konkuruoja tarpusavyje, todėl kiekviena iš jų stengiasi dirbti nepertraukiamai ir pritraukti kuo daugiau klientų. Būtent todėl, buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos be jokių atostogų ar atidėliojimų. Taigi, jei nutiko tokia situacija, jog praradote savo buhalterį, galite bet kada pasinaudoti apskaitos tvarkymo paslaugomis.

Jei buhalteris Jums reikalingas tik kelis kartus per metus, žymiai pigiau bus pasinaudoti apskaitą tvarkančios įmonės paslaugomis, nei įdarbinti nuosavą specialistą. Įdarbinus buhalterį reikės pastoviai mokėti atlyginimą, sumokėti jo mokesčius, finansuoti darbo vietą. Tuo tarpu, apskaitos paslaugas teikiančiai įmonei mokėsite tik už atliktus darbus, todėl buhalterinės apskaitos kaštai bus bent kelis kartus mažesni.

Buhalterinės apskaitos tvarkymas reikalauja didelių įsipareigojimų viską atlikti teisingai ir pagal įstatymus. Įmonė teikianti šias paslaugas prisiima visą teisinę atsakomybę, tuo tarpu įdarbindami savo buhalterį, visą riziką prisiimate sau. Jei įdarbintas buhalteris nusižengs įstatymams, galite turėti rimtų nemalonumų už kuriuos atsakys Jūsų įmonė.

Jei reikalingas operatyvumas, įmonė teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas, darbus atliks greičiau nei nuosavas buhalteris. Tokiose įmonėse dirba ne vienas savo srities specialistas, todėl darbai gali būti paskirstyti ir atlikti per maksimaliai trumpą laiko tarpą.

Taigi, naudodamiesi apskaitos tvarkymo paslaugomis garantuojate sau, jog darbai bus atlikti kokybiškai, greitai, mažesniais kaštais, o buhalterinė apskaita bus paruošta nenusižengiant įstatymams.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *