Knygos

Visi moksleiviai šiuo metu jau ruošiasi brandos egzaminams. Netruks praeiti laikas ir jau prasidės oficialūs laikymai, na o jie sėja didelę paniką abiturientų galvose. Sunku susitaikyti, jog visos per dvylika metų įgytos žinios bus patikrintos. Prisimename ir tai, jog galbūt ne visada dėjome maksimalias pastangas tam, jog išmoktumėme teoriją, na o kas jei būtent tai ir bus egzamine? Šios nerimastingos mintys kankina daugelį dvyliktokų, tačiau jas reikia stumti į šalį. Vienintelis dalykas, kurį dar galite padaryti, tai pasikartoti medžiagą ir spręstis praėjusių metų valstybinių egzaminų užduotis. Knygos jums taip pat reikalingos, nes būtent jose galėsite ieškoti atsakymų tais atvejais, kai nežinosite uždavinių sprendimo. Taigi, stenkitės atsiriboti nuo jus blaškančių dalykų ir susitelkite į tai, aks yra svarbiausia, na o tai yra mokslai.

Neretai galima išgirsti suaugusiuosius kalbant apie tai, jog mokslas nenusako jų išsilavinimo ar gebėjimų ir su tuo iš dalies galima sutikti. Visgi nereikėtų maišyti kelių skirtingų dalykų. Egzaminai svarbūs ne konkrečiai dėl darbo perspektyvų, tačiau dėl aukštojo mokslo, na o jis ir lemia kur dirbsite. Visada pasitaiko išimčių ir skirtingų situacijų, tačiau dauguma atvejų yra taip – jei knygos nebuvo itin mėgiamos mokykloje, gero darbo tikėtis yra gan naivu. Šiandien yra itin didelė įvairių specialistų pasiūla, tad priimami tik patys geriausieji, kurie ne tik nusimano savo veiklos srityse, tačiau taip pat yra išsilavinę, komunikabilūs ir įdomūs žmonės.

Pateisinti darbdavių lūkesčius yra labai sudėtinga ir ateityje situacija nežada keistis. Taip jau yra, jog jie gali rinktis iš be galo didelės darbuotojų pasiūlos. Visgi, jei norite pagerinti savo šansus, nespjaukite į mokslus ir tobulinkitės kiek tik galite.Tai tikrai jums pagelbės ateityje ir tuomet prisiminsite, jog taip nemėgiamos knygos buvo jūsų išsigelbėjimo ratas.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *