Kasko draudimas – viskas, ką jums reikėtų žinoti.

Žmogus ir automobilis, matyt, jog dvidešimt pirmajame amžiuje yra neatsiejami. Pažvelgus į statistiką, sužinotumėme, jog, iš esmės, kiekviena šeimoje Lietuvoje turi bent po vieną transporto priemonę, o ne retu atveju po dvi ir daugiau. Kad ir kaip ten bebūtų, pastarasis faktas ne visuomet reiškia, jog žmonės, išleisdami pinigus tokiu būdu, visiškai nesijaudina dėl asmeninio turto, kadangi bet kokiu atveju turės atsraginį – priešingai, lietuviai yra linkę drausti transporto priemones pačiais efektyviausiais būdais, o šiuo metu itin populiarus tapo kasko draudimas internetu. Būtent šiandieną trumpai ir pašnekėsiu apie pastarąją paslaugą, paminėdamas visą svarią informaciją.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog kasko draudimas yra viena iš kelių galimų draudimo formų. Pastaroji paslauga išsiskiria tuo, jog žmonėms atlygina patirtą žalą, nepaisant to, koks įvykis ištiko. Tai yra neįtikėtinai naudinga, kadangi pasitaiko įvairiausių nutikimų, kuomet transporto priemonė yra sužalojama visiškai atsitiktinai, ar netgi ne dėl pačių žmonių kaltės. Asmeniškai žinau ne vieną ir ne du incidentus, kuomet jaunuolis, ryte atėjęs prie savo transporto priemonės, rado šią nuniokotą – suprantama, jog įprastas draudimas tokio nuostolio nepadengtų, tačiau kasko draudimas neliktų abejingas. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pabrėžti, jog ši draudimo opcija kainuoja kur kas daugiau, nei įprastas draudimas. Suma gali pasirodyti kosminė, tarkime, jeigu dar neturite dviejų metų stažo ir esate jaunas vairuotojas. Tačiau, pažvelgus iš kitos pusės, „žali“ vairuotojai neturi pakankamai daug patirties, todėl įvairių incidentų ištikti gali – tokiu atveju, akivaizdu, jog kasko draudimas yra idealiausia išeitis.

Asmeniškai mane džiugina faktas, jog tokio tipo draudimą, iš esmės, siūlo nors ir ne visos, tačiau didžioji dalis draudimo bendrovių. Tai yra puiku, kadangi pilietis, norėdamas gauti tokią paslaugą, gali laviruoti užklausose ir pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

Taigi, viską apibendrinus, iš tiesų reikėtų sutikti, jog kasko draudimas yra puiki išeitis, norint apdrausti transporto priemonę, ir apsisaugoti nuo bet kokio pavojaus. Jeigu turite prabangų automobilį, asmeniškai siūlyčiau į kitus draudimo metodus nė nekreipti dėmesio.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *