Ką veikti kelionės autobusu metu?

Prieš keliaudami atostogauti, žmonės labai dažnai turi pasirinkti: važiuoti patys arba savo kelionę ir ramybę patikėti profesionaliems vairuotojams. Tokiais atvejais, kai keliaujate autobusu, dažnas keliautojas susimąsto – ką veikti laisvu metu. Vienas tą laiką išnaudoja spoksojimui pro langą, o kitas – spėja ne tik pasigrožėti apylinkėmis, bet ir nuveikti šį bei tą naudingo.

Dažna pervežimų autobusų kompanija siūlo įvairiausias pramogas ir taip stengiasi, kad keleiviams laikas neprailgtų. Kelionės autobusuose metu rasite kelionės palydoves, kurios rūpinsis keleivių gerove. Jei pageidaujate – išvirs kavos ar arbatos, arba aprūpins karštu vandeniu, taip pat – pasirūpins, jog kelionės metu neišalktumėte.

ECOLINES
ECOLINES autobusai su plančetiniais kompiuteriais

Didžiausia dalis keliaujančių autobusais laiką praleidžia miegodami ar snausdami. Dėl to renkasi naktinius reisus, kad dienos laiką galėtų išnaudoti efektyviau. Miego kokybę užsitikrinsite, jei su savimi turėsite specialią kaklo pagalvėlę ir ploną pleduką. Kai kurios kompanijos šiomis priemonėmis klientus aprūpina pačios ir jiems dėl to jaudintis reikia mažiausiai. Saldų miegą turėsite ir tuo atveju, jei į kelionę pasiimsite akių juostą ir ausų kaštukus, kadangi tai yra tikras išsigelbėjimas, jei šalia pasodino nemalonų ir nemielą kaimyną.

Kelionės metu galima susipažinti ir pabendrauti su įvairiausių šalių atstovais bei labai įdomiomis asmenybėmis. Tokių kelionių metu bendraujant ne tik neprailgsta kelias, bet ir įdomios pažintys atveria kelią į įdomesnį pasaulį. Susipažinę su kitais autobuso keleiviais bus galima susigalvoti įvairiausių užsiėmimų, žaidimų. Patariama stalo žaidimais apsirūpinti iš anksto, kadangi jie taip pat prasklaidys nuobodulį.

Dažnas keleivis kelionių metu klaidingai mano, jog ten bus galima laisvai vartoti alkoholinius gėrimus ir taip praskaidrinti savo nuotaiką. Tačiau tarptautinių autobusų, kaip ir vietinių maršrutų autobusuose, alkoholį bei kitas svaigias medžiagas vartoti yra griežtai draudžiama. Žinoma, netrūksta ir tokių drąsuolių, kurie mano, jog galima apeiti bet kokius įstatymus, tačiau už neleistiną elgesį autobuse, personalas turi pilną teisę jus išlaipinti iš autobuso artimiausioje stotelėje ir uždrausti tęsti kelionę toliau. Todėl kelionės autobusu metu, reikia elgtis itin atsakingai.

Dažnas mėgiamas keleivių užsiėmimas – tai skaitymas. Puikiausias būdas patobulėti, kai laiko turite sočiai. Populiariausi skaitiniai autobusuose – tai žurnalai arba lengvo tipo knygos. Kadangi autobusasuose nėra mirtinos tylos – prisideda ir variklio gaudimas ir keleivių skleidžiami garsai – patariame rinktis lengvo pobūdžio skaitinius, kurie nereikalautų itin didelio susikaupimo.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *