Internetinių svetainių kūrimas su wordpress

Turbūt daugelis žmonių, kuriems yra tekę susidurti su internetinių svetainių kūrimu žino kas yra WordPress. Tiems, kas nežino galime pasakyti, kad tai yra nemokama atviro kodo turinio valdymo sistema, kurios pagalba jūs galite susikurti internetinę svetainę, dienoraštį, elektroninę parduotuvę ar kitą jums reikalingą sistemą. WordPress yra viena populiariausių sistemų pasaulyje.

Kadangi tai yra populiari sistema natūralu, kad daug žm0nių prisideda prie jos kūrimo bei tobulinimo. To pasekoje šiai sistemai galime rasti daugybę naudingų įskiepių, kurie palengvina internetinių svetainių kūrimą. Pati wordpress sistema yra nesudėtinga ir “lengva”, ją sudaro viso labo daugiau nei 3 tūkstančiai failų ir ji sveria apie 3 megabaitus. Tai yra viena iš lengviausių turinio valdymo sistemų. WordPress sistemoje yra viskas ko reikia norint, kad internetinių svetainių kūrimas būtų efektyvus. Įdiegus šią sistemą praktiškai iš karto galima ja naudotis. Standartiškai ši sistema yra skirta blogams, dienoraščiams, tačiau daugelis kūrėjų ją naudoją kuriant internetines svetaines.

Internete galima rasti daugybę nemokamų šios turinio valdymo sistemos šablonų, kuriuos galima įdiegti ir naudoti. Žinoma dažniausiai tie šablonai kažkuo netinka, rasti visiškai idealų šabloną, kuris atitiktų jūsų poreikius visu 100 procentų yra beveik neįmanoma. Na gal ir įmanoma, tačiau tai yra retas atvejis. Nes dažniausiai nėra tinkama spalva, tam tikras blokų išdėstymas, nuotraukų dydis ir panašiai. Tuomet internetinių svetainių kūrimo specialistai koreguoja šiuos šablonus, kad pritaikyti juos individualiems klientų poreikiams. Netgi jei yra kuriamas unikalus dizainas dažniausiai yra paimamas kažkoks startinis šablonas, kuris naudojamas kaip struktūra ant kurios yra kuriamas naujas dizainas.

WordPress sistema yra gera ir tuo, kad jai galima rasti daugybę nemokamų įskiepių. Juos įdiegti taip pat nėra sudėtinga, tačiau ne visi užtenka tik įdiegti. Kai kada reikia pridėti ranką prie gražesnio turinio atvaizdavimo, pakeisti atvaizdavimo vietą ar panašiai. WordPress sistemoje neblogai yra išspręsta ir daugiakalbystės funkcija. WordPress galima atsisiųsti daugeliu pasaulio kalbų, tačiau ne visos jos yra 100 procentų išverstos, tačiau vertimas taip pat nėra sudėtingas ir kiekvienas kūrėjas gali papildomai išversti reikiamas eilutes. Turinio vaizdavimas daugiakalbystėje irgi yra pakankamai geras, galima rasti bent keletą populiarių įskiepių, kurių pagalba galima kurti internetinę svetainę su turinių, kuris vaizduojamas keletoje skirtingų kalbų. Taigi Worpress sistema turi daugybę pliusų, kuriuos gali išnaudoti internetinių svetainių kūrėjai.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *