Darbo aplinka, kuri motyvuoja dirbti

Turint galvoje tai, kiek laiko praleidžiame darbe, galima drąsiai teigti, jog ofisas yra mūsų antrieji namai. Kiekvienas iš mūsų turi dirbti tam, jog patenkintų bent jau būtiniausius poreikius, na o jei darbas tampa malonumu – visa tai suderinti dar paprasčiau. Būtina pastebėti, jog darbo aplinka prisideda prie pasiektų rezultatų. Galbūt toks požiūris Lietuvoje dar nėra itin populiarus, tačiau tarptautinės įmonės pamažu keičia savo strategiją bei požiūrį. Išmatuoti darbe pasiekiamus rezultatus yra lengva, tačiau kaip įvertinti pastangas? Tai sudėtingas aspektas, kurio vadovas valdyti negali. Tik motyvacija bei teigiamos aplinkos kūrimas gali paskatinti darbuotoją, na o su tuo ateina ir nors dirbti bei pasiekti pačius aukščiausius. Taigi, kokia aplinka turėtų būti, jog vertų darbuotoją dirbti dar geriau?Čia galima išskirti emocinę fizinę aplinkas. Emocinė aplinka yra susijusi su įmonėje esančiu mikro klimatu, darbuotojų santykiais ir panašiais aspektais. Visgi, šį kartą ne apie tai. Panagrinėkime fizinę aplinką, kuri yra ne ką mažiau svarbi. Biuro baldai šioje vietoje yra bene pagrindinis aspektas, lemiantis komfortą bei kuriamą aplinką. Jie gali motyvuoti siekti gerų rezultatų, todėl kiekvienas vadovas turi pasirūpinti, jog darbuotojai biure jaustųsi gerai.

Darbuotojų motyvacija yra suprantama labai skirtingai. Didžioji dalis darbdavių mano, jog ji gali būti išreiškiama tik finansiniais priedais, tačiau toks požiūris yra gerokai pasenęs. Jei darbuotojas jausis, jog darbdavys stengiasi sukurti patogią ir kokybišką darbo aplinką, jis bus motyvuotas už tai atsilyginti, na o tai įmanoma padaryti tik vienu paprastu būdu – gerinti darbo rezultatus. Biuro baldai nėra tokia didelė investicija, jog ja negalėtų pasinaudoti smulkesnės įmonės. Šioje vietoje viskas priklauso nuo požiūrio bei supratimo. Užsienyje darbo aplinkos kūrimas jau seniai žinoma motyvacijos priemonė. Būtina pastebėti, realius pavyzdžius, kurie tik dar kartą įrodo, jog visa tai pasiteisina. Visiems gerai žinoma kompanija Google turi atstovybes daugelyje pasaulio šalių. Čia dirbantys specialistai turi galimybę dirbti motyvuojančioje ir teigiamai nuteikiančioje aplinkoje. Kuo ji pasižymi? Patogiais darbo baldais, poilsio zonomis, gausa augalų bei motyvuojančių citatų, kurios skatina siekti geriausio rezultato.

Jei norite pasinaudoti šia idėja, jums reikalingi išskirtiniai biuro baldai. Galbūt dalį jų galite rasti įprastuose kataloguose, tačiau pačius išskirtiniausius variantus, kurie būtų pritaikyti jūsų įmonės patalpoms, rasite tik individualiuose užsakymuose. Šiandien baldų gamintojai gali įgyvendinti net ir pačias beprotiškiausias idėjas, kurios taps jūsų įmonės išskirtinumu. Tokioje aplinkoje, net tik gerės darbuotojų darbo produktyvumas, tačiau taip pat kursis maloni aplinka. Dalis žmonių nemėgsta dirbti viršvalandžių vien dėl to, jog darbe jaučiasi negerai. Net ir nepatogi darbo kėdė gali lemti tokį nusiteikimą. Taigi, tik jūs galite visa tai pakeisti ir įvykius patraukti sau tinkama linkme.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *