Automobilių remontas: sumokėję daugiau, daugiau ir sutaupysite

Degalų kainos mūsų šalyje stabiliai, bet nuolat kyla, taigi ir automobiliai po truputį tampa prabangos prekėmis. Nemažėja ir kitos būtinosios išlaidos, kai atlyginimų dydis išlieka nekintantis ir stabilus. Tačiau žmonėms automobilių atsisakyti būtų sudėtinga – automobilis palengvina susisiekimą ir padeda sutaupyti laiko, nepaisant to, kad kainuoja draudimas, automobilių remontas, priežiūra ir kt. Ne pati tinkamiausia išeitis – vietoj automobilio rinktis viešąjį transportą: pastarojo bilietų kainos didmiesčiuose taip pat nuolat auga, o jei prireikia važiuoti daugiau negu vienu autobusu ar mikroautobusu, automobiliu kelionė neretai būna net pigesnė. Šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kaip vairuotojams taupyti.

Pasirinkite patikimus meistrus

Net jei jūsų garaže apstu įrankių, automobilių remontas turėtų būti patikėtas autoservisams. Paaiškinsime, kodėl. Autoservisai gali pasigirti turintys labai brangią diagnostinę įrangą, kuri gelbsti nustatant labai sudėtingus gedimus vos per kelias akimirkas. Beje, norėdami prieiti prie naujų automobilių variklių, tą padaryti galėsite ne visuomet, nes pastarieji yra užplombuojami specialiomis plombomis.

Svarbiausia, kad remontuojantys jūsų automobilį meistrai būtų sąžiningi, gerai nusimanytų apie automobilių gedimus ir jų pašalinimą, jei būtinas automobilių dažymas, kad meistrai būtų nudažę bent kelias dešimtis transporto priemonių. Todėl lankykitės tuose autoservisuose, kuriuose dirba tik patikimi ir apie automobilius pakankamai žinių sukaupę specialistai. Geriausiai rekomenduoti, kur dirba patyrę automechanikai, gali draugai ar artimieji, tad pasikliaukite jais.

Ir verčiau rinkitės autoservisą, kuriame paslaugos brangesnės – būsite tikri, kad bus sudėtos patikimos, kokybiškos detalės, kad mokate už tas paslaugas, kurios automobiliui iš tiesų reikalingos. Analogiškai ir automobilių dažymas turėtų būti atliekamas tik kvalifikuotų meistrų, kurie specializuojasi teikdami būtent tokias paslaugas. Profesionalumas labai svarbu, nes, pamiršus įsriegti per apdairumą pamirštas įsriegti sraigtelis vėliau gali atnešti didžiulių nuostolių ir galvos skausmo. Paimkite ir garantinius lapelius.

Slėgis ratuose

Pasirūpinkite, kad automobilio padangos visada būtų tinkamai pripūstos – truksite vos 5 min užsukę į artimiausią degalinę. Rekomenduotinas slėgis nurodytas ant padangų skaičiukais. Kartais, kad slėgis per mažas, galima matyti vien pažvelgus į susiplojusias padangas – jos neturi būti minkštos. Dar vienas patarimas – automobilio neduokite vairuoti kam pakliūva.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *